איך לפתור חדר בריחה נייד בקלות

המשך

קבלו טיפים נוספים ומתקדמים שיעזרו לכם לפתור חדרי בריחה ניידים בקלות

1. קבלו עזרה מחברים למשחק

אתם מנסים לפתור חידה או משימה ולא מגיעים לפתרון, שתפו חבר או חברי קבוצה בדילמה. יכול להיות שיש להם עוד כיוון מחשבה שיעזור ויכול להיות שיחד תבינו שחסרים עוד רמזים לפתרון החידה.

2. רק פעם אחת

מפתח, מנעול, רמז כמעט ואף פעם לא באים לידי ביטוי או שימוש פעמיים באותו המשחק. השאירו את הרמזים, מפתחות ומנעולים היכן שהשתמשתם בהם, כך תשמרו על סדר במשחק ותמנעו מעצמכם בדיקות של מפתחות פעמיים, שלוש ויותר על מנעולים לא רלוונטיים.

3. "חפשנים" – כל צוות בריחה צריך לפחות אחד כזה

חשוב לחפש ולבדוק מקומות אפשריים רמזים וחידות בחדר. יש אנשים שתכונה זו היא חלק מהם וכל עניין החיפוש עבורם בא טבעי וזה עוזר לקבוצה לא פחות ולפעמים יותר מגאון יצירתי.

4. חלוקת גזרות

בתחילת המשחק, חלקו את החדר לאזורי אחריות והתחילו לחפש רמזים. גם אם מוצאים וגם אם לא, החליפו אזורי אחריות בחיפוש. כל אחד מחפש בצורה אחרת ולכן יכול למצוא דברים שאחר דילג עליהם.

5. קחו רמזים

מטרת המשחק היא הנאה. הגעתם למבוי סתום, אתם תקועים או ההנאה מתחילה לרדת, בקשו רמז. בדיוק בשביל זה עוקבים אחריכם במצלמות, כדי לתת לכם את הדחיפה הנכונה בכיוון הנכון. ברוב חדרי הבריחה, המפעיל יציע רמז בעיקר אם אתם באיחור מבחינת הזמנים, גם במקרה זה, כשאי לקבל רמז, אחרי הכל, מידת ההנאה תהייה גם על פי מידת ההצלחה שלכם לברוח, זאת אומרת להספיק את כל החידות והמשימות.

6. לפחות שני שחקנים מנסים פתרון

מצאתם פתרון לחידה וניסיתם את הקומבינציה במנעול והוא לא נפתח. תנו לשחקן נוסף לנסות את אותה קומבינציה במנעול. יכול להיות שפשוט לא דייקתם. מרבית המנעולים הטובים דורשים רמת דיוק גבוהה.

7. חסרה לכם סיפרה אחת לפתיחת מנעול

מצאתם שתיים משלוש הספרות הנחוצות או שלוש מארבע הספרות. נסו את כל האפשרויות עבור הספרה החסרה. ראו סעיף הבא

8. לעולם אל תפרצו מנעול בחדר בריחה

גם אם אתם מומחים בפריצת מנעולים, לעולם אל תפרצו מנעול בחדר בריחה. ברגע שפרצתם מנעול אחד, מרגע זה אין לכם מושג איזה רמזים, חידות ופתרונות שמצאתם כבר לא בשימוש והמשימה הופכת לקשה יותר ולפעמים בלתי אפשרית.

9. שימוש בכוח מופרז

אם מגירה לא נפתחת, ידית לא זזה, זה כנראה אמור להיות בצורה זו. שימוש בכוח מופרז, לא רק שעלול לגרום להרס אלא גם עלול לקלקל עבורכם את המשחק.

יש לכם טיפ נוסף - צור קשר

יש לכם טיפ חשוב נוסף, מעוניינים לחלוק אותו עם כולם. נשמח שתשלחו לנו ונפרסם אותו פה, כמובן עם קרדיט. אפשר דרך צור קשר

כנסו לעולם של דמיון, אדרנלין ואתגר
Challenge Room
 המשחק החם ביותר !!!
  • Facebook
חדר בריחה לוגו