איך לפתור חדר בריחה בקלות

המשך

קבלו טיפים נוספים ומתקדמים שיעזרו לכם לפתור חדרי בריחה בקלות

אתם מנסים לפתור חידה או משימה ולא מגיעים לפתרון, שתפו חבר או חברי קבוצה בדילמה. יכול להיות שיש להם עוד כיוון מחשבה שיעזור ויכול להיות שיחד תבינו שחסרים עוד רמזים לפתרון החידה.

1. קבלו עזרה מחברים למשחק

מפתח, מנעול, רמז כמעט ואף פעם לא באים לידי ביטוי או שימוש פעמיים באותו המשחק. השאירו את הרמזים, מפתחות ומנעולים היכן שהשתמשתם בהם, כך תשמרו על סדר במשחק ותמנעו מעצמכם בדיקות של מפתחות פעמיים, שלוש ויותר על מנעולים לא רלוונטיים.

2. רק פעם אחת

חשוב לחפש ולבדוק מקומות אפשריים רמזים וחידות בחדר. יש אנשים שתכונה זו היא חלק מהם וכל עניין החיפוש עבורם בא טבעי וזה עוזר לקבוצה לא פחות ולפעמים יותר מגאון יצירתי.

3. "חפשנים" – כל צוות בריחה צריך לפחות אחד כזה

בתחילת המשחק, חלקו את החדר לאזורי אחריות והתחילו לחפש רמזים. גם אם מוצאים וגם אם לא, החליפו אזורי אחריות בחיפוש. כל אחד מחפש בצורה אחרת ולכן יכול למצוא דברים שאחר דילג עליהם.

4. חלוקת גזרות

מטרת המשחק היא הנאה. הגעתם למבוי סתום, אתם תקועים או ההנאה מתחילה לרדת, בקשו רמז. בדיוק בשביל זה עוקבים אחריכם במצלמות, כדי לתת לכם את הדחיפה הנכונה בכיוון הנכון. ברוב חדרי הבריחה, המפעיל יציע רמז בעיקר אם אתם באיחור מבחינת הזמנים, גם במקרה זה, כשאי לקבל רמז, אחרי הכל, מידת ההנאה תהייה גם על פי מידת ההצלחה שלכם לברוח, זאת אומרת להספיק את כל החידות והמשימות.

5. קחו רמזים

מצאתם פתרון לחידה וניסיתם את הקומבינציה במנעול והוא לא נפתח. תנו לשחקן נוסף לנסות את אותה קומבינציה במנעול. יכול להיות שפשוט לא דייקתם. מרבית המנעולים הטובים דורשים רמת דיוק גבוהה.

6. לפחות שני שחקנים מנסים פתרון

מצאתם שתיים משלוש הספרות הנחוצות או שלוש מארבע הספרות. נסו את כל האפשרויות עבור הספרה החסרה. ראו סעיף הבא

7. חסרה לכם סיפרה אחת לפתיחת מנעול

גם אם אתם מומחים בפריצת מנעולים, לעולם אל תפרצו מנעול בחדר בריחה. ברגע שפרצתם מנעול אחד, מרגע זה אין לכם מושג איזה רמזים, חידות ופתרונות שמצאתם כבר לא בשימוש והמשימה הופכת לקשה יותר ולפעמים בלתי אפשרית.

8. לעולם אל תפרצו מנעול בחדר בריחה

אם דלת לא זזה, מגירה לא נפתחת, ידית לא זזה, זה כנראה אמור להיות בצורה זו. שימוש בכוח מופרז, לא רק שעלול לגרום להרס אלא גם עלול לקלקל עבורכם את המשחק.

9. שימוש בכוח מופרז

יש לכם טיפ חשוב נוסף, מעוניינים לחלוק אותו עם כולם. נשמח שתשלחו לנו ונפרסם אותו פה, כמובן עם קרדיט. אפשר דרך צור קשר

יש לכם טיפ נוסף - צור קשר

כנסו לעולם של דמיון, אדרנלין ואתגר
Challenge Room
 המשחק החם ביותר !!!

האומן 22

תלפיות ירושלים

053-6782822

TheChallengeRooms@gmail.com

רכישת שוברי מתנה של חדרי הבריחה של ירושלים
חדר בריחה לוגו