איך לפתור חדר בריחה בקלות

קבלו שבעה טיפים שיעזרו לכם לפתור חדרי בריחה בקלות.

ועוד טיפ בונוס, עלינו :-), להנאה 

חדרי בריחה הם כיפים ובמיוחד להתגבש תוך כדי פתרון חידות ופיצוח משימות. הרבה יותר כיף לשחק בקבוצה שהתקשורת בין חברי הקבוצה והחוזקות של חברי הקבוצה ידועות לכולם.

1. שחקו עם חברים, משפחה או חברים לעבודה

במגוון גדול של חדרי בריחה כחלק מהסיפור ישנם אזורים עם צפיפות מתוכננת שהיא חלק מהמשחק והתמה. כניסה מעבר לכמות תגדיל את הצפיפות באזורים אלה. כמו כן, מגוון הפעילויות, חידות ומשימות אינו משתנה בהתאם למספר המשתתפים. וכולנו רוצים להיות פעילים ולתרום להצלחה.

2. שחקו עד הכמות המקסימלית בחדר ולא יותר

הכי טוב לבדוק ולמצות את כל הרעיונות. עלה רעיון שנראה משוגע אבל סביר? נסו אותו, מקסימום נהניתם ואולי אפילו צחקתם בקול תוך כדי הניסיון, ואפילו יכול להיות שזה גם הפתרון.

3. נסו ומצו כל רעיון וכל מחשבה

יכול להיות שמצאתם משהו שאחד מהצוות מחפש או כבר ראה קודם משהו שמתחבר יחד לפתרון. סיכוי גבוה שגם אם לא תשתמשו ב"משהו" הזה עכשיו, הוא ישמש אתכם בהמשך וכך גם שאר חברי הצוות יוכלו לעזור לזכור שזה קיים.

4. מצאתם משהו – צעקו\אמרו בקול רם מה מצאתם

שאר חברי הקבוצה עובדים\ משחקים\פותרים חידה, חפשו דברים נוספים ופתרו חידות, השלימו משימות במקביל. ישנם מעט חדרי בריחה ליניאריים לחלוטין בהם פותרים חידה אחת אחרי השנייה. במרבית חדרי הבריחה יש מקביליות בין חידות ומשימות וניתן ורצוי לפתור חידות ולבצע משימות במקביל על מנת להתקדם ולהספיק לברוח בזמן.

5. חפשו ופתרו חידות ומשימות במקביל

וודאו שרמזים שהשתמשתם בהם נשארים מאחור ולא מפריעים לכם במחשבות ויותר חשוב, רמזים שלא השתמשתם, וודאו שאותם לא משאירים מאחור. כדאי מידי פעם לעשות "ספירת מלאי" יחד עם כל חברי הקבוצה, על מנת לראות מה היה בשימוש ומה עדיין לא היה במשחק.

6. סדר רבותיי סדר

כבר בשלב ההסברים, והכללים המפעילים נותנים רמזים (לרוב ללא כוונה) כמו שמה מותר ואסור לגעת. מה חלק מהמשחק ומה לא. למשל אם בכללים המפעיל אומר שאסור לגעת בתקרה, הוא בעצם אומר שיכול להיות שהתקרה היא חלק מהמשחק אבל אין צורך לגעת בה. או אם המפעיל אומר שהקירות הם לא חלק מהמשחק אז זה חוסך המון זמן בחיפושים.

7. הקשיבו למפעיל

אם אתם בתחילת הדרך, מרבית הסיכויים שלא תשברו שיאים, ובכל מקרה, זיכרו, המטרה שלכם היא קודם כל להנות ואם שברתם שיא על הדרך, נפלא. אם אתם כבר מנוסים אז מרבית הסיכויים שאתם כבר יודעים שההנאה וההצלחה הרבה יותר חשובים וכיפיים מלנסות לשבור שיא.

טיפ בונוס  - הכי חשוב – להנות

בואו להנות ושמרו על גישה חיובית

כנסו לעולם של דמיון, אדרנלין ואתגר
Challenge Room
 המשחק החם ביותר !!!

האומן 22

תלפיות ירושלים

053-6782822

TheChallengeRooms@gmail.com

רכישת שוברי מתנה של חדרי הבריחה של ירושלים
חדר בריחה לוגו